Proof – lepszy niż alkomat?

Loading Likes...

Krótki niezapowiedziany wypad z kumplami? Wracasz do domu nieco później, a już w drzwiach musisz zmierzyć się z podejrzliwym wzrokiem swojej kobiety, która chce potwierdzić swoje domysły pytając:
-Kochanie, czy ty coś piłeś?

Pytanie rodem z Milionerów za milion złotych – wszystkie koła ratunkowe wyczerpane, a dodatkowo ograniczony czas na odpowiedź. Konsekwencje mogą być nieporównywalnie większe – w najlepszym wypadku tzw. ciche dni, a w najgorszym…Lepiej nawet nie wspominać. 😛 Na szczęście z pomocą przychodzi wam PROOF. Opaska, która potrafi kontrolować stan naszego ciała, a przede wszystkim poziom alkoholu we krwi. Opaska łączy się z telefonem przekazując odpowiednie informacje, które z kolei wyświetla nam aplikacja. Istnieje wiele trybów w tym taki, który informuje nas, że już wyczerpaliśmy limit na % w danej chwili i lepiej nie przyjmować kolejnych porcji alkoholu. Wszystko dzięki wbudowanemu czujnikowi, który pobiera informacje przez naszą skórę.

“Ale ze mną się nie napijesz?” – pewnie każdy kiedyś spotkał się z tego typu pytaniem. Jeśli chcesz pamiętać imprezy nie tylko ze zdjęć, proof to idealne rozwiązanie dla ciebie. Co prawda nie zatka ci ust, ani nie zastrzeli osób wlewających ci alkohol do gardła, ale wibracja sprawi, że poczujesz dyskomfort. Dyskomfort, który z pewnością jest o wiele lepszy niż ten następnego dnia pod nazwą – kac.

You May Also Like

About the Author: Sebastian Mieszczańczyk

Studia: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie Profil: "Informatyka i Ekonometria" Specjalizacja: "Programowanie urządzeń mobilnych i aplikacji sieciowych" Siatkówka (GeoVolley Team) na pozycji środkowego Hobby: Oprócz programowania i wszystkiego co z tym związane... Filmy - od dawna pasjonuję się nie tylko oglądaniem filmów, ale także analizowaniem ich pod kątem stworzenia ( Mój link do filmweba) - w liceum dzięki profilowi z modułem filmowym mogłem wejść głębiej w szczegóły kadrów, ujęć itd. Psychologia - niestety wciąż mam zbyt mało czasu na zagłębianie się w tą wiedzę :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook