Ładowanie baterii przez WiFi?

Loading Likes...

Nie dziwi nas już fakt ładowania telefonów bezprzewodowo. Wiadomo, wymaga to odpowiedniej podstawki, która jest połączona kablem z gniazdkiem i w sumie taka bezprzewodowość zwalnia nas jedynie od odłączania/podłączania telefonu. A gdyby tak ładować totalnie bezprzewodowo – na przykład przez Wi-Fi? Wizja i patenty na zasilanie domowego sprzętu bezprzewodowo już są(na pewno pojawi się ten temat u nas na blogu), natomiast ryzyko i szkody jakie mogą z tego wyniknąć dla człowieka, wciąż póki co są barierą nie do przejścia.
Na pocieszenie mamy coś, co zaspokoi wasz głód nowoczesności.
Motherbox! Ładowarka telefonu przez wifi! Chociaż nie mamy pewności co do nieszkodliwego wpływu urządzenia na nasze zdrowie, warto zwrócić na niego uwagę. Myślę, że wrzucamy go do listy urządzeń, które chcielibyśmy przetestować.


A jakie są wasze opinie na temat tego wynalazku? Piszcie w komentarzach, a więcej informacji uzyskacie klikając w obrazek.


 

You May Also Like

About the Author: Sebastian Mieszczańczyk

Studia: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie Profil: "Informatyka i Ekonometria" Specjalizacja: "Programowanie urządzeń mobilnych i aplikacji sieciowych" Hobby:
  • Programowanie: Typowy front: HTML/JS/CSS Do tego: Vue/Vuex/Nuxt/Angular/
  • Rozwój osobisty
  • siatkówka (GeoVolley Team) na pozycji środkowego
  • Filmy - od dawna pasjonuję się nie tylko oglądaniem filmów, ale także analizowaniem ich pod kątem stworzenia ( Mój link do filmweba) - w liceum dzięki profilowi z modułem filmowym mogłem bardziej wejść w szczegóły kadrów, ujęć itd.
  • Psychologia - niestety wciąż mam zbyt mało czasu na zagłębianie się w tą wiedzę :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook