Wycisz każdego i wszystko – to jest już możliwe dzięki temu wynalazkowi!

Loading Likes...

Pewnie każdy w swoim życiu usłyszał kiedyś wypowiedź jakiegoś faceta w stylu: ” Chciałbym mieć przycisk wyciszający moją żonę albo najlepiej cały pilot funkcji”. Piloty są już dostępne, chociaż sparowanie ich z kobietą może być niewykonalne. 🙂 Permanentne “uciszenie” również jest złym pomysłem. Pół żartem, pół serio – a teraz konkretnie wracamy do tematu.

Na świecie robi się coraz bardziej tłoczno i coraz głośniej. Wpływa na to wiele czynników. Jak poradzić sobie z gadającym tłumem w kawiarni, kiedy chcesz porozmawiać z kimś, a nie przekrzykiwać siebie nawzajem? Jak wyciszyć się przy pracy, kiedy dzieciaki buszują po całym domu? Ba, jak wyciszyć się w akademiku, w którym wieczna impreza nie ma końca, a ty akurat jesteś w trakcie sesji?

Technologia ponownie nas zaskakuje, a raczej wyobraźnia ludzi, którzy ją kreują.
Muzo! Wynalazek, który pochłania fale dźwiękowe z otoczenia i je wygłusza. Brzmi jak abstrakcja? Jeśli działanie ma taki sam wydźwięk (chociaż w tym przypadku to chyba niedobre określenie 😛 ) jak opis, który nas zachwyca, to prognozuję sławę wynalazcom. Sprawdźcie sami, podzielcie się opinią w komentarzu, a także poinformujcie znajomych – może ten temat również ich zaciekawi.
Muzo - gif with example of working

You May Also Like

About the Author: Sebastian Mieszczańczyk

Studia: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie Profil: "Informatyka i Ekonometria" Specjalizacja: "Programowanie urządzeń mobilnych i aplikacji sieciowych" Siatkówka (GeoVolley Team) na pozycji środkowego Hobby: Oprócz programowania i wszystkiego co z tym związane... Filmy - od dawna pasjonuję się nie tylko oglądaniem filmów, ale także analizowaniem ich pod kątem stworzenia ( Mój link do filmweba) - w liceum dzięki profilowi z modułem filmowym mogłem wejść głębiej w szczegóły kadrów, ujęć itd. Psychologia - niestety wciąż mam zbyt mało czasu na zagłębianie się w tą wiedzę :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook