Zbroja, jako nowy sposób przeżywania gier i filmów

Loading Likes...

Chciałbyś, aby Kapitan Ameryka poklepał cię po ramieniu jak najlepszego kumpla? A może chciałbyś przekonać się jak to jest oberwać jego tarczą? Nie lubisz Kapitana Ameryki? Hmm…To może Iron Man – chciałbyś sprawdzić na własnej skórze moc jego działka? Niewykonalne?
Jak to mawiał jeden z moich ulubionych władców Aleksander Wielki: “Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.
Wynalazcy ARAIG stanęli na wysokości zadania.


Wygląda jak kosmiczna zbroja rodem z najlepszych filmów science-fiction. Wygląda jak zbroja, ale także pełni taką funkcję. W jaki sposób działa?
Oprócz dźwięku przestrzennego, który wydobywa się z kilku głośników, mamy do czynienia z niesamowitą technologią. Zbroja odwzorowuje obrażenia, jakie otrzymujemy w grze! Za pomocą wibracji czujemy, jak obrywamy pociskami. Najlepsze jest to, że możemy nie tylko używać jej grając, ale także oglądając filmy i wcielając się w wybrane postacie. Można poczuć jak ktoś nas uderza lub po prostu dotyka. Niesamowite, prawda? Szkoda pisać więcej, po prostu sami sprawdźcie jak to działa! Wynalazek zapiera dech w piersiach i to dosłownie.
https://araig.com/

You May Also Like

About the Author: Sebastian Mieszczańczyk

Studia: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie Profil: "Informatyka i Ekonometria" Specjalizacja: "Programowanie urządzeń mobilnych i aplikacji sieciowych" Hobby:
  • Programowanie: Typowy front: HTML/JS/CSS Do tego: Vue/Vuex/Nuxt/Angular/
  • Rozwój osobisty
  • siatkówka (GeoVolley Team) na pozycji środkowego
  • Filmy - od dawna pasjonuję się nie tylko oglądaniem filmów, ale także analizowaniem ich pod kątem stworzenia ( Mój link do filmweba) - w liceum dzięki profilowi z modułem filmowym mogłem bardziej wejść w szczegóły kadrów, ujęć itd.
  • Psychologia - niestety wciąż mam zbyt mało czasu na zagłębianie się w tą wiedzę :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook