Ten wynalazek zmieni rynek skanerów

Loading Likes...

Skanery to niesamowite urządzenia. Przyczyniły się do wielu usprawnień w codziennym życiu. Jedyną ich wadą jest fakt, że są ogromne i wymagają stałego zasilania. Bądźmy szczerzy – są użyteczne, ale ze względu na bariery z jakimi się wiążą, ograniczają nas. Dzisiaj mamy dla was coś przełomowego!

PUP-SCAN!

Dzięki temu urządzeniu skanowanie nie ma już ograniczeń! (Można się przyczepić do baterii, która pewnie nie jest wieczna, ale spokojnie – ludzie już nad tym pracują 😉 ). Poręczny skaner to całkowicie nowe spojrzenie na to urządzenie. Jego wielkość, która podobna jest do niewielkiej latarki, naprawdę imponuje. Teraz będziesz mógł skanować w każdym miejscu, w jakim tylko zapragniesz. Niektórzy bardziej podejrzliwi mogą zadać pytanie – “No dobra, ale równie dobrze możemy przecież zrobić zdjęcie, prawda?”. Prawda, ale zdjęcie nie przekonwertuje wam zeskanowanego np. tekstu do pliku pdf czy doc. Sprawdźcie sami – naszym zdaniem, ten mały wynalazek może zmienić rynek skanerów na całym świecie. Wielkie firmy drżyjcie na słuch o pup-scan!

You May Also Like

About the Author: Sebastian Mieszczańczyk

Studia: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie Profil: "Informatyka i Ekonometria" Specjalizacja: "Programowanie urządzeń mobilnych i aplikacji sieciowych" Hobby:
  • Programowanie: Typowy front: HTML/JS/CSS Do tego: Vue/Vuex/Nuxt/Angular/
  • Rozwój osobisty
  • siatkówka (GeoVolley Team) na pozycji środkowego
  • Filmy - od dawna pasjonuję się nie tylko oglądaniem filmów, ale także analizowaniem ich pod kątem stworzenia ( Mój link do filmweba) - w liceum dzięki profilowi z modułem filmowym mogłem bardziej wejść w szczegóły kadrów, ujęć itd.
  • Psychologia - niestety wciąż mam zbyt mało czasu na zagłębianie się w tą wiedzę :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook